Strona główna
Szczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2009-06-19 14:20:22 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Kierownictwo Urzędu Miejskiego
Zastępca Burmistrza - Saturnin Wołoszyn
Sekretarz Gminy - Zenon Połocki
Skarbnik Gminy - Ewa Wątróch
Sekretarz Gminy - Zenon Połocki
Skarbnik Gminy - Ewa Wątróch
Kierownictwo Jednostek Organizacyjnych
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dobrym Mieście - Jolanta Pakisz
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dobrym Mieście - Teresa Katarzyna Wołk
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Dobrym Mieście - Anna Taraszkiewicz
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Barcikowie - Anna Borejko
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jesionowie - Renata Kamińska
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Orzechowie - Mirosław Surmacz
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piotraszewie - Krystyna Wilgocka
Dyrektor Gimnazjum Publicznego w Dobrym Mieście - Mirosława Rucińska
Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Dobrym Mieście - Grażyna Jasińska
Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Dobrym Mieście - Anna Dawidowicz
Dyrektor Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej w Dobrym Mieście - Krzysztof Nowaczyk
Dyrektor Centrum Kultury w Dobrym Mieście - Beata Harań
Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrym Mieście - Dorota Sznitowska
Dyrektor Zakładu Budynków Komunalnych w Dobrym Mieście - Danuta Koczan
Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Dobrym Mieście - Grzegorz Szulc
Prezes Zakładu Usług Wodnych w Dobrym Mieście - Andrzej Mikulski
Prezes Zakładu Energetyki Cieplnej w Dobrym Mieście - Bogusław Szałko
Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrym Mieście - Halina Fokt
Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu burmistrza
Rada Miejska
Członek Rady Miejskiej - Andrzej Abako
Członek Rady Miejskiej - Stefan Charkiewicz
Członek Rady Miejskiej - Krzysztof Gerek
Członek Rady Miejskiej - Małgorzata Konczalska
Członek Rady Miejskiej - Anna Kopertowska
Członek Rady Miejskiej - Jarosław Kowalski
Członek Rady Miejskiej - Bogdan Nakonieczny
Członek Rady Miejskiej - Wojciech Ruciński
Członek Rady Miejskiej - Kazimierz Siemaszko
Członek Rady Miejskiej - Teresa Sienkiewicz
Członek Rady Miejskiej - Krzysztof Strękowski
Członek Rady Miejskiej - Alina Ślimak
Członek Rady Miejskiej - Edmund Wawirowicz
Członek Rady Miejskiej - Andrzej Wonia