Wybory
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2014-07-11 09:39:56 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2014 r.
W wyniku głosowania w wyborach samorządowych w dniu 16 listopada br. Burmistrzem Dobrego Miasta został wybrany na kolejną kadencję, Pan Stanisław Grzegorz Trzaskowski.
Na podstawie protokołów głosowania w obwodach oraz protokołu Miejskiej Komisji Wyborczej w Dobrym Mieście do Rady Miejskiej weszli:
Okręg Nr 1 CHARKIEWICZ Stefan Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Dobre Miasto
Okręg Nr 2 BOROWIK Jarosław Jerzy Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Ponad Podziałami
Okręg Nr 3 ULEWICZ Weronika Janina Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Dobre Miasto
Okręg Nr 4 KOWALSKI Jarosław Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Dobre Miasto
Okręg Nr 5 KOPERTOWSKA Anna Maria Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Ponad Podziałami
Okręg Nr 6 KANABROCKA - SZULĘCKA Izabela Iwona Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Dobre Miasto
Okręg Nr 7 BOREK Mariusz Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Powiat
Okręg Nr 8 ZAWACKI Joachim Komitet Wyborczy Wyborców "Nowi Ludzie - Nowe Kierunki"
Okręg Nr 9 WAWIROWICZ Edmund Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Ponad Podziałami
Okręg Nr 10 WONIA Andrzej Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Ponad Podziałami
Okręg Nr 11 BIELAWSKI Edward Piotr Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg nr 12 KOWALEWSKA Iwona Komitet Wyborczy Wyborców "Nowi Ludzie - Nowe Kierunki"
Okręg Nr 13 ZYGIEL Eugeniusz Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg Nr 14 ŁAŃKO Ryszard Bolesław Komitet Wyborczy Wyborców "Nowi Ludzie - Nowe Kierunki"
Okręg Nr 15 PIÓRKOWSKI Krzysztof Komitet Wyborczy Wyborców "Nowi Ludzie - Nowe Kierunki"
Na podstawie protokołów głosowania w obwodach oraz protokołu Miejskiej Komisji Wyborczej w Dobrym Mieście do Rady Miejskiej weszli:
Okręg Nr 1 CHARKIEWICZ Stefan Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Dobre Miasto
Okręg Nr 2 BOROWIK Jarosław Jerzy Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Ponad Podziałami
Okręg Nr 3 ULEWICZ Weronika Janina Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Dobre Miasto
Okręg Nr 4 KOWALSKI Jarosław Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Dobre Miasto
Okręg Nr 5 KOPERTOWSKA Anna Maria Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Ponad Podziałami
Okręg Nr 6 KANABROCKA - SZULĘCKA Izabela Iwona Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Dobre Miasto
Okręg Nr 7 BOREK Mariusz Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Powiat
Okręg Nr 8 ZAWACKI Joachim Komitet Wyborczy Wyborców "Nowi Ludzie - Nowe Kierunki"
Okręg Nr 9 WAWIROWICZ Edmund Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Ponad Podziałami
Okręg Nr 10 WONIA Andrzej Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Ponad Podziałami
Okręg Nr 11 BIELAWSKI Edward Piotr Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg nr 12 KOWALEWSKA Iwona Komitet Wyborczy Wyborców "Nowi Ludzie - Nowe Kierunki"
Okręg Nr 13 ZYGIEL Eugeniusz Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg Nr 14 ŁAŃKO Ryszard Bolesław Komitet Wyborczy Wyborców "Nowi Ludzie - Nowe Kierunki"
Okręg Nr 15 PIÓRKOWSKI Krzysztof Komitet Wyborczy Wyborców "Nowi Ludzie - Nowe Kierunki"
Oficjalne wyniki wyborów dostępne są na stronie: http://olsztyn.pkw.gov.pl/wybory-20141/
Sekretarz Gminy Dobre Miasto
/-/ Magdalena Iwanek
/-/ Magdalena Iwanek