Jednostki pomocnicze Gminy
Szczegóły informacji
Sołectwa Kadencja 2019-2024
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2019-04-18 09:49:52 przez Arkadiusz Szymakowicz
Barcikowo
- Sołtys – Edward Bielawski
Skład Rady Sołeckiej:
- Justyna Au
- Jolanta Jasińska
- Mariusz Brodacki
- Krzysztof Staniszewski
- Beata StaniszewskaBzowiec
- Sołtys – Stanisław Mokański
Skład Rady Sołeckiej:
- Bogumiła Grad
- Karolina Wróbel
- Marzena Krysik
- Wiesław AugustynowiczCerkiewinik
- Sołtys – Anna Barbachowska
Skład Rady Sołeckiej:
- Małgorzata Żurawska
- Anna Najmowicz
- Dorota Chomka
- Monika Stepaniuk
- Mariusz SzejnaGłotowo
- Sołtys – Paweł Paszkiewicz
Skład Rady Sołeckiej:
- Anna Dawidowicz
- Kamil Tracewicz
- Ewa Zaruska
- Małgorzata Zapał
- Wojciech SkapowiczJesionowo
- Sołtys – Joanna Miąsko
Skład Rady Sołeckiej:
- Krzysztof Strękowski
- Andrzej Konczalski
- Dariusz Miąsko
- Bogdan Koperski
- Jan Piekarski
- Kamil SzymukowiczKabikiejmy
- Sołtys – Krzysztof Wójtowicz
Skład Rady Sołeckiej:
- Dariusz Witkiewicz
- Kazimierz Leszczawski
- Edward WitkiewiczKabikiejmy Dolne
- Sołtys – Edyta Kruk-Skrycka
Skład Rady Sołeckiej:
- Małgorzata Nosewicz
- Aneta Szostak
- Mirosława GrajewskaKnopin
- Sołtys – Julita Sierota
Skład Rady Sołeckiej:
- Marta Gębicka
- Adam Wołodźko
- Jerzy LeszczyńskiKnopin-Osada
- Sołtys – Patryk Kowalewski
Skład Rady Sołeckiej:
- Iwona Kowalewska
- Andrzej Rebajn
- Paweł ReginKosyń
- Sołtys – Stanisława Kriegs
Skład Rady Sołeckiej:
- Anna Anielska
- Izabela Stefaniak
- Robert KriegsKunik
- Sołtys – Zofia Klimek
Skład Rady Sołeckiej:
- Daria Jackowska
- Stefan Klimek
- Leszek LipińskiŁęgno
- Sołtys – Kinga Romanowska
Skład Rady Sołeckiej:
- Jadwiga Szybajło
- Michał Kurdyła
- Paulina Urbańska
- Aneta KrupińskaMawry
- Sołtys – Jerzy Hanusz
Skład Rady Sołeckiej:
- Elżbieta Helms
- Magda Hanusz
- Kazimierz HanuszMiędzylesie
- Sołtys – Andrzej Mazurek
Skład Rady Sołeckiej:
- Monika Filip
- Wojciech Matysiak
- Mariusz Białecki
- Andrzej BielskiNowa Wieś Mała
- Sołtys – Krystyna Łowczyk
Skład Rady Sołeckiej:
- Grzegorz Czasnojć
- Andrzej Grabowski
- Przemysław Skupień
- Zbigniew Macur
- Robert MacurOrzechowo
- Sołtys – Iwona Grażul
Skład Rady Sołeckiej:
- Rozalia Tober
- Tomasz Kowalski
- Agnieszka Szymula
- Jan KrilPiotraszewo
- Sołtys – Józef Sałuka
Skład Rady Sołeckiej:
- Kacper Krawczyk
- Błażej Wiechowski
- Danuta Wiechowska
- Kazimierz Grzesiak
- Roman GóralewskiPodleśna
- Sołtys – Janusz Plich
Skład Rady Sołeckiej:
- Andrzej Kirkis
- Mariusz Bierastowski
- Szymon Piskunowicz
- Jerzy Piechota
- Izabela WawrzonekPraslity
- Sołtys – Jacek Zygiel
Skład Rady Sołeckiej:
- Michał Mikulewicz
- Grzegorz Jabłoński
- Krzysztof Budyta
- Ewelina AndrukaniecSmolajny
- Sołtys – Tadeusz Sawczuk
Skład Rady Sołeckiej:
- Agnieszka Polak
- Halina Wiechowska
- Ewa WitkowskaStary Dwór
- Sołtys –Jan Szuszkiewicz
Skład Rady Sołeckiej:
- Krzysztof Wiśniewski
- Rafał Gańko
- Jadwiga Szuszkiewicz
- Zbigniew Zadrożny
- Tomasz WiśniewskiSwobodna
- Sołtys – Jerzy Woś
Skład Rady Sołeckiej:
- Izabela Ładna
- Zbigniew Boniewski
- Radosław OfierskiUrbanowo
- Sołtys – Ryszard Łańko
Skład Rady Sołeckiej:
- Jerzy Mroczkowski
- Waldemar Gołąb
- Hieronim Gołąb
- Renata Gołąb